Movies
Ratings
31
Shrek Forever AfterRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 4.0
CrossingRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 4.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.0