Titles you rated
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 3Rated ★ 2.0
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 2.0
You Season 4Rated ★ 3.0
Work Later, Drink NowRated ★ 1.0- Kian's Bizarre B&BRated ★ 2.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
EXchange Season 2Rated ★ 4.0
Welcome to SamdalriRated ★ 2.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5- Zombieverse Season 2Rated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5- A-List to PlaylistRated ★ 2.5
Kwak Jun-bin's World Taxi RestaurantRated ★ 3.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 3.0