Titles you rated
Hide and SeekRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 3.0
The ServantRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 5.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
ShanghaiRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.0