Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5
Us and ThemRated ★ 5.0
The Book of FishRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 5.0
ConclaveRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.0
The First LadyRated ★ 3.5
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 5.0