Movies
Ratings
418
PapermanRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0- SpliceRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 2.5
MoonRated ★ 4.5
The CroodsRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0