Movies
Ratings
347
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
ThorRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 2.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 1.5
MaleficentRated ★ 1.5
The ServantRated ★ 3.0
CrankRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0