Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 4.5
Man in LoveRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
FluRated ★ 2.5
PushRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5