Movies
Ratings
701
PKRated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 2.5
After EarthRated ★ 1.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 3.0
Judge DreddRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5