Titles you rated
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Arizona DreamRated ★ 3.5
Rabbit Without EarsRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.5
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 3.5
Rebel Without a CauseRated ★ 4.0
The Basketball DiariesRated ★ 4.0
ZeitgeistRated ★ 3.5
Donnie BrascoRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.5
Miracle on 34th StreetRated ★ 4.0
He Was CoolRated ★ 3.0
Love in MagicRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
The FlintstonesRated ★ 3.5
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 4.0