Series
Ratings
29
Persona: Trinity SoulRated ★ 2.5
Persona 4 the animationRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.5
No Game No LifeRated ★ 4.0
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 2.0
PERSONA5 the AnimationRated ★ 4.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
Eden of the EastRated ★ 3.5
Black LagoonRated ★ 3.0
The Irregular at Magic High SchoolRated ★ 2.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- Owarimonogatari IIRated ★ 5.0
- KoyomimonogatariRated ★ 5.0
OwarimonogatariRated ★ 4.0- TsukimonogatariRated ★ 4.5
- HanamonogatariRated ★ 4.0