Movies
Ratings
128
PredestinationRated ★ 4.5
The GamblerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
After My DeathRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
A Perfect DayRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.5
Now Is GoodRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0