Movies
Ratings
91
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Alice in EarnestlandRated ★ 4.0
IncoherenceRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0