Series
Ratings
76
Chainsaw ManRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
UnorthodoxRated ★ 4.0
Midnight MassRated ★ 3.5
DisjointedRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
ShikiRated ★ 3.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
The Midnight GospelRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
Money HeistRated ★ 3.5
Money Heist season 3Rated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 3.5