Titles you rated
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
RushRated ★ 3.0
DriveRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
HindsightRated ★ 2.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Our School E.TRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
Venus TalkRated ★ 3.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 3.5
My Dear EnemyRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0