Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Super Daddy YeolRated ★ 2.5
Dining TogetherRated ★ 3.0
Missing NineRated ★ 3.0- Knowledge Channel eRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 5.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.5