Titles you rated
House of WaxRated ★ 5.0
CJ7Rated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Horror Stories 2Rated ★ 2.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The SilencedRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 3.5
ConfessionsRated ★ 5.0
The PiperRated ★ 5.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
V.I.P.Rated ★ 1.0
PandoraRated ★ 5.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 4.0
The MistRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 4.5