Titles you rated
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
MinionsRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
MasterRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
The HimalayasRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 4.0