Titles you rated
Saekano: How to Raise a Boring GirlfriendRated ★ 5.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
On AirRated ★ 4.0
Hogu's LoveRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.5
ResurrectionRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Big ManRated ★ 4.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 0.5
Haikyuu!!Rated ★ 5.0