Titles you rated
- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 2.5
The Book of FishRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 3.5
MagnoliaRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 4.5
After YangRated ★ 3.5
Top GunRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 3.5