Series
Ratings
35
Heroes In Harm's WayRated ★ 0.5
ExtracurricularRated ★ 2.5
SignalRated ★ 3.0- Toy Soldiers 2Rated ★ 1.0
Tokyo GhoulRated ★ 1.0- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Girls und PanzerRated ★ 5.0
BakemonogatariRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 3.5
The PacificRated ★ 4.5- K-ON!!Rated ★ 0.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 2.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5