Movies
Ratings
69
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
TedRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 4.5
TangledRated ★ 4.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.5