Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 2.5
The Man from NowhereRated ★ 4.5
The UnjustRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.5