Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 5.0- Kodoku no Gurume New Year's Eve SP: Kyoto-Nagoya Business TripRated ★ 3.0
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.5
My Only OneRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5