Series
Ratings
83
Another PartingRated ★ 1.0
Master's SunRated ★ 1.0
TemptedRated ★ 3.0
Sweet Stranger and MeRated ★ 2.0
Save MeRated ★ 2.0- SomedayRated ★ 1.0
The Boy Next DoorRated ★ 2.0- Principal Investigator - Save Wang Jo Hyeon!Rated ★ 2.0
My Fantastic FuneralRated ★ 2.0
The PackageRated ★ 0.5- FamilyRated ★ 3.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
IRISRated ★ 2.0
White ChristmasRated ★ 1.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0
Temperature of LoveRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5