Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
CassandraRated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
The Little Drummer GirlRated ★ 4.0- Powerpuff GirlRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Pingu Season 1Rated ★ 4.5
Street Food FighterRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 4.0
MasterChef KoreaRated ★ 3.5
Korean Food War 3Rated ★ 4.5