Titles you rated
If You Were Me 2Rated ★ 4.0
Sex and ZenRated ★ 3.5
MonellaRated ★ 3.0
Twin Peaks: Fire Walk with MeRated ★ 4.0
The Air Up ThereRated ★ 3.5
My Life as a DogRated ★ 4.5
Pump up the VolumeRated ★ 5.0
The People vs. Larry FlyntRated ★ 4.0
RebeccaRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 4.0
AddictedRated ★ 4.0
NanaRated ★ 4.5
A League of Their OwnRated ★ 4.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
SakuranRated ★ 3.5
Girl, InterruptedRated ★ 3.5
PhiladelphiaRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0