Movies
Ratings
120
Boogie NightsRated ★ 5.0
The Puppet Director's CutRated ★ 2.5
ChloeRated ★ 4.5
Color of NightRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 2.5
Nathalie...Rated ★ 2.0
8 WomenRated ★ 4.5
ObsessedRated ★ 3.0
Lost ParadiseRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 3.5
Wild ThingsRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.5
PocahontasRated ★ 3.5