Movies
Ratings
1504
Bring Her BackRated ★ 1.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 1.0
Public EnemyRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Wine CountryRated ★ 3.5
Secret ObsessionRated ★ 2.0
The HoleRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
Fatal IntuitionRated ★ 1.0
HopelessRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0