Movies
Ratings
36
Eight BelowRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 5.0
New York MinuteRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 2.0
AcceptedRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
Stranger Than FictionRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 2.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
The MistRated ★ 1.0
BlindnessRated ★ 4.0