Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 5.0
HallelujahRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
Executive DecisionRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
Election 2Rated ★ 4.5
ElectionRated ★ 4.5
AlphaGoRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 3.0
Tora! Tora! Tora!Rated ★ 4.5
City of GodRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
ConfessionsRated ★ 3.5
The Blues BrothersRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.5
BreathlessRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5