Movies
Ratings
45
New WorldRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
FluRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5- WishRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 2.0
TRON: LegacyRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 2.0