Titles you rated
AladdinRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Robert the DollRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
ExamRated ★ 2.0
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 2.5
How to Be SingleRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 2.5
CarrieRated ★ 2.5
Memento MoriRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 1.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5