Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 4.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 1.0
What Happens to My Family?Rated ★ 2.0
GloriaRated ★ 1.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
JejoongwonRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 1.0