Titles you rated
Someone SpecialRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Man on FireRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 2.0
LooperRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5