Titles you rated
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
The X FilesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
Lost in SpaceRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 2.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
MouseHuntRated ★ 2.0