Titles you rated
BarbieRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
The RitualRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Titan: The OceanGate DisasterRated ★ 3.0
In the Tall GrassRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
My Octopus TeacherRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0