Series
Ratings
100
As You Stood ByRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.5
Queen MantisRated ★ 1.0
GlitchRated ★ 2.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The King of PigsRated ★ 3.0- 하트페어링Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
RevenantRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 2.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0- World of Street Woman FighterRated ★ 2.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5