Movies
Ratings
199
ArrivalRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
SpyRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
LoganRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5