Titles you rated
Monsters UniversityRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 3.0
BraveRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.5
Hitman: Agent JunRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
Start-UpRated ★ 1.5
The Kissing BoothRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 2.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 2.5
Enola HolmesRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 2.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0
The Dog of FlandersRated ★ 3.5
Pat & MatRated ★ 3.0