Titles you rated
Bloody MondayRated ★ 4.0- The Queen's ClassroomRated ★ 4.5
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.5
Last FriendsRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Densha otokoRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 4.0- 流星ワゴンRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 4.0
GalileoRated ★ 3.5
JinRated ★ 4.5- 14 Year Old MotherRated ★ 4.5