Movies
Ratings
316
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 1.0
Escape RoomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
DownsizingRated ★ 3.5