Movies
Ratings
744
Night FareRated ★ 2.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
BacktrackRated ★ 2.0
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.0
The New GirlfriendRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
London Has FallenRated ★ 4.0
In & OutRated ★ 2.5
Enter NowhereRated ★ 3.0
The Way Way BackRated ★ 3.5
Milk MoneyRated ★ 3.5
The Second Best Exotic Marigold HotelRated ★ 4.0
I Don't Know How She Does ItRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Money MonsterRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
Stonehearst AsylumRated ★ 2.5