Movies
Ratings
920
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
The CreatorRated ★ 4.0
Gran TurismoRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5- Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0- Parasite: Black & White EditionRated ★ 4.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 4.0