Titles you rated
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
PredestinationRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.5
FrequencyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
FuryRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.5