Movies
Ratings
553
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 2.0
HappyendRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 4.0
WickedRated ★ 2.0
AlienRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.0
Don't Buy the SellerRated ★ 1.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
DuneRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 3.5