Series
Ratings
107
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 1.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 2.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
LovesickRated ★ 3.0
HalstonRated ★ 2.0
Never Have I EverRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 2.5
MarcellaRated ★ 2.5
The Mind, ExplainedRated ★ 3.5
Pretend It's a CityRated ★ 3.5
ExplainedRated ★ 3.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 3.0
Dash & LilyRated ★ 2.0
KairosRated ★ 3.0
AtypicalRated ★ 2.5
AtypicalRated ★ 3.5