Movies
Ratings
961
Deepwater HorizonRated ★ 4.5
Exodus: Gods and KingsRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.5
PandoraRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
American MadeRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.0
I Am a HeroRated ★ 3.0
WarcraftRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 2.0
The VillainessRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0