Movies
Ratings
325
Captain MarvelRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0