Series
Ratings
10
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.0