Movies
Ratings
700
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 2.5
Instant FamilyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Anna KareninaRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.5
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5